Dovoz auta

Poslaťod misiku » 05 Dec 15, 23:43:43

Zdravím Vás, chcel by som Vás úprimne požiadať o pomoc s kúpou auta. Nakoľko s manželkou potrebujeme vačšie auto. Doteraz nám postačovala naša malá krabica Golf IV, no pribudol nám prírastok do rodiny a Golf IV už nie celkom vyhovuje naším kritériám. Poviem pravdu, nemám čas chodiť,vyvolávať na inzeráty. Priznám sa chodili sme, ale už ma to dnešným dňom prestalo baviť. Nebaví ma už riešiť tie zliepance, čo sa dovezú, opravia za minimum a predajú za maximum. Mám aj merák hrúbky laku mám aj Vag ale nemám chuť komunikovat s tými klamirmi čo ponúkajú autá na bazosi a na rôznych portáloch. Chcem Vás poprosiť ak viete niekto o dobrom aute s TDi motorom v kombi verzii, dajte mi echo budem vdacný. Nebránim sa ani dovozu. Preferujem Passat B5.5, audi A4 avant, Tdi AXW,AVF, alebk Vw Golf IV variant, Skoda Octavia combi - ASZ. Ak viete aj o niekom serioznom kto vozí autá, budem vdačný za akúkoľvek informáciu.

misiku 


 
Príspevky: 5
Registrovaný: 05 Dec 15, 23:12:21

Poslaťod renne23 » 31 Máj 16, 10:33:00

uplne ti verim ze sa ti uz nechce behat, je to teraz tazke najst poriadne a hlavne kvalitne auto ktore nema stocene kilometre a podobne veci

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod dismol » 03 Jún 16, 10:49:53

Tiež sme si takýmto prešli. Najlepšie je keď človek si pohľadá sám, čo čaká, čo mu vyhovuje. Kto hľadá nájde, tam iné na výber asi ani nemáš.

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58


Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron