Zamok vo dverach,potrebujem radu !!!

Poslaťod Andyno2410 » 24 Apr 16, 23:29:04

Potreboval by som poradit zo zamkom v soferovych dverach...zacnem tym,ze diagnostika vyhadzuje chybu 01559...zamok podstate funguje,ale nie tak ako by mal.....zamknutie,odomknutie funguje.....pocas jazdy sa dvere zamknu,klasika....ked postojim,vypnem motor a vytiahnem kluc zo spinacej skrinky,dvere sa odomknu,aj to funguje....problem je iba v tom,ze ked idem trebarz na aute a postojim a chcem otvorit dvere,takto mi nefunguje....zamok by mal fungovat tak,ze prvym potiahnutim klucky sa zamok odomkne,druhym potiahnutim otvori....a toto mi nefunguje....dufam ze ma niekto pochopil :-L

nema niekto nahodou doma rozobraty zamok a nemohol by pozriet ako tam tie jednotlive casti chodia....popripade mi poradit,co v nom mam spravit :Ll

audi a4 b6 2.5 tdi 120kw

Andyno2410 


 
Príspevky: 26
Registrovaný: 18 Feb 16, 21:10:52

Poslaťod janosik93 » 27 Apr 16, 23:25:35

vymeniť novy zamok.... ts takym problemom aky maš ty, tu mam cca 30 zamkov. v praci menim často kvoli tomuto problemu. tam nevladze poriadne vytlačiť zapadku motorček tak preto to robi
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Andyno2410 » 27 Apr 16, 23:36:22

janosik93 píše:vymeniť novy zamok.... ts takym problemom aky maš ty, tu mam cca 30 zamkov. v praci menim často kvoli tomuto problemu. tam nevladze poriadne vytlačiť zapadku motorček tak preto to robi



Tak mne to nedalo a ja som rozobral ten zamok...vsetky pohyblive casti som namazal,teraz to pekne vsetko cvaka a chodi lahucko....ale problem s tym otvaranim sa stale nevyriesil....a ako som to mal rozobrate a skusal som to,tak motorcek zapatku pekne pohybuje....hore ide,ale dole sa tej zapatke neako nechce ist....preto vzdy na prazdno taham klucku v dverach....

Andyno2410 


 
Príspevky: 26
Registrovaný: 18 Feb 16, 21:10:52

Poslaťod janosik93 » 28 Apr 16, 1:14:51

pôisal som ti to hore v prispevku ...
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves


Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron