Seatn Alhambra 2.0 TDI BRT 2008-trhanie

Poslaťod Brbliak » 25 Okt 16, 20:16:10

Mam taky problem. Od cca1800 po 2500 otacok mi sem tam trhne s motorom ako keby vynechalo alebo privrelo na 0,5 sekundy turbo. Je pocut ako keby podtlak zavrel a hned otvoril turbo abo daco take ide proste o vzduch to je iste. Mozno aj EGR ale neviem ci je schopne takto rychlo reagovat. Trhne to raz za cas a potom zase nic 5 minut. Vaha vzduch, sminac plniaceho tlaku a N 75 su nove.Po vymene tychto veci to vraj chce dat pozriet turbo na repas alebo vymenu. Nerad by som dal vymenit turbo a problem by sa nevyriesil a bola by to daka malickost kabel alebo daco primitivne.Odfuk tlaku z turba po pusteny plynu ako funguje u tychto motorov ? Sem tam to pocujem ked preradujem a netrhne to. Vdaka za rady a postrehy.

Brbliak 


 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25 Okt 16, 19:28:16
Bydlisko: Trnava

Poslaťod janosik93 » 28 Okt 16, 10:24:56

mam takych aut s presne tymto problem 5 , zatial bezuspešna oprava :-(
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Brbliak » 30 Okt 16, 17:28:50

janosik93 píše:mam takych aut s presne tymto problem 5 , zatial bezuspešna oprava :-(

Tak po odpojeni EGR to islo normalne bez trhania. Tak som ho dnes vytiahol vycistil aj ked nebolo niak moc spinave a skusim ci to pomohlo. Ked nie asi ho budem musiet vymenit.

Brbliak 


 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25 Okt 16, 19:28:16
Bydlisko: Trnava


Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron