Cidlo tlaku v sacom potrubi- skrat na plus

Poslaťod LaaCoo » 16 Dec 16, 23:26:24

Ahojte! B5 1.9tdi AFN , dal som vacsie turbo, a tak som musel dat aj C-ckove cidlo tlaku. Odvtedy mi niekedy hadze do nudzoveho rezimu , pise ze skrat na plus na cidle tlaku v sacom potrubi. Dal som tam druhe C ckove cidlo a to iste to robi. Niekedy pri 140 niekedy pri 170 kedy ako... poradte mi co s tym, takto nevidno zeby bol kabel nalomeny ani kontakty zaoxidovane. Resp. da sa to vo SW vypnut aby ma to nehadzalo do nudzaku? Musim vypnut motor a zapnut a ide normalne kym zas nenaskoci do nudzaku.

LaaCoo 


 
Príspevky: 2
Registrovaný: 16 Dec 16, 23:23:04

Poslaťod djrjay » 16 Dec 16, 23:56:16

LaaCoo píše:Ahojte! B5 1.9tdi AFN , dal som vacsie turbo, a tak som musel dat aj C-ckove cidlo tlaku. Odvtedy mi niekedy hadze do nudzoveho rezimu , pise ze skrat na plus na cidle tlaku v sacom potrubi. Dal som tam druhe C ckove cidlo a to iste to robi. Niekedy pri 140 niekedy pri 170 kedy ako... poradte mi co s tym, takto nevidno zeby bol kabel nalomeny ani kontakty zaoxidovane. Resp. da sa to vo SW vypnut aby ma to nehadzalo do nudzaku? Musim vypnut motor a zapnut a ide normalne kym zas nenaskoci do nudzaku.


Pri vymene za C-cidlo treba urobit v softe aj korekciu na cidlo tlaku 051C.

djrjay 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 617
Registrovaný: 22 Jún 10, 21:27:21
Bydlisko: PD-SK

Poslaťod LaaCoo » 17 Dec 16, 0:02:12

djrjay píše:
LaaCoo píše:Ahojte! B5 1.9tdi AFN , dal som vacsie turbo, a tak som musel dat aj C-ckove cidlo tlaku. Odvtedy mi niekedy hadze do nudzoveho rezimu , pise ze skrat na plus na cidle tlaku v sacom potrubi. Dal som tam druhe C ckove cidlo a to iste to robi. Niekedy pri 140 niekedy pri 170 kedy ako... poradte mi co s tym, takto nevidno zeby bol kabel nalomeny ani kontakty zaoxidovane. Resp. da sa to vo SW vypnut aby ma to nehadzalo do nudzaku? Musim vypnut motor a zapnut a ide normalne kym zas nenaskoci do nudzaku.


Pri vymene za C-cidlo treba urobit v softe aj korekciu na cidlo tlaku 051C.


vies to podrobnejsie rozpisat, co mam chlapikovi povedat co mi robi soft ?

LaaCoo 


 
Príspevky: 2
Registrovaný: 16 Dec 16, 23:23:04

Poslaťod janosik93 » 17 Dec 16, 22:50:06

Ten, kto ti robil soft, by mal tieto veci ovládať
Info si už dostal :-) Treba spraviť korekciu na nový snímač tkalu
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod djrjay » 18 Dec 16, 0:15:33

LaaCoo píše:
djrjay píše:
LaaCoo píše:Ahojte! B5 1.9tdi AFN , dal som vacsie turbo, a tak som musel dat aj C-ckove cidlo tlaku. Odvtedy mi niekedy hadze do nudzoveho rezimu , pise ze skrat na plus na cidle tlaku v sacom potrubi. Dal som tam druhe C ckove cidlo a to iste to robi. Niekedy pri 140 niekedy pri 170 kedy ako... poradte mi co s tym, takto nevidno zeby bol kabel nalomeny ani kontakty zaoxidovane. Resp. da sa to vo SW vypnut aby ma to nehadzalo do nudzaku? Musim vypnut motor a zapnut a ide normalne kym zas nenaskoci do nudzaku.


Pri vymene za C-cidlo treba urobit v softe aj korekciu na cidlo tlaku 051C.


vies to podrobnejsie rozpisat, co mam chlapikovi povedat co mi robi soft ?


aby ti urobil v softe korekciu na C-cidlo.
Ale zrejme ak popridaval len % v ECM-ku tak neviem ci s tym pohne.

djrjay 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 617
Registrovaný: 22 Jún 10, 21:27:21
Bydlisko: PD-SK


Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron