VW Touareg 2,5 TDI Nenaštartuje

Poslaťod Horatio_Caine » 24 Dec 19, 13:07:22

Ahojte..môj Touareg po dlhšej dobe zase neposlúch...jedná sa o 2.5 tdi r.v.2004 128kw BAC...už sa mi dva krát stalo, že sadnem do auta, otočím klúčom, štartujem a motor sa točí, ako keby aj chcel chytiť, ale len tak ho pridrhe, a potom už len tak lahko točí a nenaštartuje...ako keby nemal naftu...pár krát som vypol zapol klučik a auto išlo mesiac, ako keby sa nič nestalo..toto sa mi stalo ráno pri studenom štarte, cca 0 stupňov..druhy krát sa mi to stalo tak, že som z domu prešiel asi 1km na námestie, išiel do obchodu, vrátim sa a zase to isté čo som už opisoval vyššie...len ani raz som si nevšimol, či pri zapnutí klúčika zavrčalo podávcie čerpadlo...viem, že má jedno elektrické v nádrži a jedno je na vakuovej pumpe...VCDS nič nepíše...neviem ako sa to správa, keď nejde to podávacie čerpadlo...je možné, že by ani raz neodpálil keby nešlo to čerpadlo čo je v nádrži??? sa mi to nezdá, že by tam nezostalo toľko nafty...čo by to mohlo ešte robiť???? nejaké relé??? ešte ma napadlo, že čas toho, kedy zaštartujem a motor naštartuje, je približne taký istý, ako čas toho, keď zaštartujem pridrhneho a potom už len toči lahko a nenaštartuje..myslím tým, že čas od zapnutia štartéru a naštartovania motora a zapnutia štartéru a prdrhnutia motora, sú rovnaké... Ďakujem za všetky nápady...

Horatio_Caine 


 
Príspevky: 55
Registrovaný: 23 Jún 11, 17:18:54

Poslaťod Horatio_Caine » 26 Dec 19, 15:33:56

Vyriešené...bola to zaseknutá klapka...

Horatio_Caine 


 
Príspevky: 55
Registrovaný: 23 Jún 11, 17:18:54


Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron