Vw Vento 1.9 TD AAZ PREHRIEVA SA !..

Poslaťod lukynes » 12 Mar 11, 21:08:25

Zdravím.. po vyrieseni jedneho problemu som hned skocil do dalsieho .. :/ minule som jazdil autom väcsinou mesto cca hodinku v kuse a len tak mrknem na budiky a pozeram teplota 110°C tak som sa co najpomalsie doplazil domov na co najnizsich otackach a hned otvaral vyrovnavaciu nadrzku z ktorej zasycalo zatlakovalo a vysla para .... vonku bolo cca 5°C .. tak v lete by to bolo na piču... pravdepodobne mi odislo tesnenie pod hlavou a tlakuje mi do systemu ... lebo aj pocas jazdy v otackach som pocul sycanie a piskanie... az neskor mi doslo ze to je z nadrzky ... auto je po vymene vsetkych cidiel teplotnych aj na zopinanie sahary ... saharu mi normalne zapne pri 90°C .. mam novu vodnu pumpu novy termostat novu chladiacu .. voda mi zatial nemizne ... chladic je cely rovnako teply vsade... a takisto aj hadice su vsetky teple .. najprv vrchna do chladica potom chladic a tak spodna hadica za zahreje ... pokial nastartujem zimny motor tak z niekial vyjde chladiaca spod rozvadzaca na chladiacu co ide z hlavy vedla cerpadla na pravo... asi tecie cez tesnenie spod hlavy .. ale ked je motor teply tak to uz netecie ... auto taktiez nedymi na sivo-bielo .. tak neviem co s tym ... Diky za rady ... pripadne co obnasa vymena tesnenia , zbrusenie-zarovnanie hlavy + tlakovanie .. nech viem na co sa mam v najhorsom pripravit ...

lukynes 


 
Príspevky: 17
Registrovaný: 22 Feb 11, 22:54:42

Poslaťod lukynes » 13 Mar 11, 15:29:13

Tak dnes som zistil ze pri otackach mi zacina tlakovat hadice .... na volnobehu je teplota normalna v klude ... ale v otackach zacina tlakovat .... bude to tesnenim pod hlavou ? aj ked vobec nedymi ?

lukynes 


 
Príspevky: 17
Registrovaný: 22 Feb 11, 22:54:42

Poslaťod Alpiners2 » 13 Mar 11, 16:41:37

nemáš pripchatú odvzdušňovaciu hadičku?
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod lukynes » 13 Mar 11, 17:29:26

Alpiners2 píše:nemáš pripchatú odvzdušňovaciu hadičku?
to je ta tenka co ide do vyrovnavacej ? ak myslis tu, tak nieje pripchata... po otvoreni vyrovnavacej vidim ako cez nu ide chladiaca v pohode ;)

lukynes 


 
Príspevky: 17
Registrovaný: 22 Feb 11, 22:54:42


Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 33 hostia