octavia bkd 103kw nestartuje(opisem)

Poslaťod fastty » 07 Nov 16, 11:54:45

Andyno2410 píše:Zhavice su v akom stave ? Kedze je chladnejsie pocasie,aj to by mohlo robi probleny...
Ja som mal odpalene vsetky 4.Vtedy mi to startovalo vseliako,na 3 valce a podobne...


No jasné v takomto počasí sa odpaľujú žhaviče jedna radosť kamoš tiež nevedel čo sa deje voľač mal so štartovaním nešlo mu to a potom až na diagnostike zistili.Ale keď ich mal menené pred nedávnom v podstate a neukazuje tam chybu tak bohvie čo sa mu tam pokazilo

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

Poslaťod majino » 08 Nov 16, 16:02:25

Tak ak su dobre vymenene to by malo vydrzat ale nie vzdy odvedie mechanik dobru robotu a to je potom tazko sa s tym hrat a zistovat ze kde je chyba a co je pokazene.lebo aj mozu byt nove ale ak nekvalitne vymenene tak chapes...nepomozes si

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod max1 » 15 Nov 16, 10:02:31

no niekedy radsej dat auto opravit za viac penazi niekomu spolahlivemu...tu sa setrit neoplati ak su dobre skusenosti s niekym kvalitnym a drahsim

max1 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 02 Dec 14, 15:20:14

Poslaťod janulo58 » 18 Nov 16, 12:35:34

max1 píše:no niekedy radsej dat auto opravit za viac penazi niekomu spolahlivemu...tu sa setrit neoplati ak su dobre skusenosti s niekym kvalitnym a drahsim


No len co ked nie su peniaze :( aj taki chcu jazdit na aute :-D

janulo58 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 14 Okt 16, 14:15:36

Poslaťod janosik93 » 22 Nov 16, 19:47:38

tak nech si kupia feliciu, ta nestoji vela .. ani udržba :mrgreen:
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod spiddy » 25 Nov 16, 18:39:10

myslim ze ty mas tu feliciu ked ti je tak velmi do smiechu...

radsej sa nadalej sprtaj v tich svojich kalboch a neries co nieje pre teba

spiddy 


 
Príspevky: 15
Registrovaný: 22 Okt 16, 20:35:04
Bydlisko: trebisov

Poslaťod janosik93 » 25 Nov 16, 23:11:41

počuvaj moj zlatý spiddy , ver tomu , že som mal aj feliciu, veď je v teme: http://powerdiesel.sk/viewtopic.php?f=30&t=407
momentálne mám Passat tu je téma : http://powerdiesel.sk/viewtopic.php?f=30&t=1156
najbližšie sa planuje Touareg , nemám za čím ťahať autá a transporter mi už nestačí.
takže si najprv over skutočnosti.
Felicia, favorit, škoda 120 mi poslužili velmi dobre, stavby postavili , boli to autá stvorené na prácu a za pár korún.
Na služobnom formane som spravil 700 000km bez vážnych porúch. Na Felícii služobnej 400000 km, na mojej felicii cca 40000km, na mojom formane 160000 km, na passate 120000 km. mam teraz ešte jedno polo čo som kupil manželke a to ma za rok 10 000 km.
Ak niekto nemá na opravu auta, neviem, na čo si to vôbec kupuje. Stále platí pravidlo: bez penazi do hospody nelez. Ak si kúpiš opicu, musíš mať aj na banány.
ďalšie pravidlo: Skáčme do výšky svojho platu ...
Všetci chlapi, bez urážky a nehnevajte sa na mňa ....... :grr
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod obscure223 » 29 Nov 16, 14:27:42

Zdravim pani vedel by mi niekto poradit mam podobny problem zo startovanim ze mi to toci dlhsie niekedy aj 10 sekund az svieti mazanie a potom chyti ako keby nebola nafta uz som cital vela for a rad mam octavia 2 rv.2006 1.9tdi 77kw motor bkc menil som uzcerpadielko v nadrzi celu obal naftoveho filtra aj s kvalitnym filtrom bosch za 30e tandemove cerpadlo vsetky hadicky kolo motora naftove skusal som dat aj pred naftovy filter spatny ventil ani to nepomohlo ked na aute prejdem len par km a vypnem a potom nastartujem tak to chyti normalne ale ked prejdem napr 20 km ze sa motor riadne zohreje tak potom to uz nechce startovat normalne len to toci ale dy chyti uz neviem co by stym mohlo byt som zufaly auto nema ani staru baterku robilo mi to par raz aj cez leto ale tak ze spravilo raz a mesiac pokoj teraz to je v chladnejsom pocasi kazdy den uz neviem co by som mal stym spravit budem vdacny za kazduradu dakujem.

obscure223 


 
Príspevky: 16
Registrovaný: 29 Nov 16, 14:11:44

Poslaťod obscure223 » 29 Nov 16, 14:35:27

obscure223 píše:Zdravim pani vedel by mi niekto poradit mam podobny problem zo startovanim ze mi to toci dlhsie niekedy aj 10 sekund az svieti mazanie a potom chyti ako keby nebola nafta uz som cital vela for a rad mam octavia 2 rv.2006 1.9tdi 77kw motor bkc menil som uzcerpadielko v nadrzi celu obal naftoveho filtra aj s kvalitnym filtrom bosch za 30e tandemove cerpadlo vsetky hadicky kolo motora naftove skusal som dat aj pred naftovy filter spatny ventil ani to nepomohlo ked na aute prejdem len par km a vypnem a potom nastartujem tak to chyti normalne ale ked prejdem napr 20 km ze sa motor riadne zohreje tak potom to uz nechce startovat normalne len to toci ale dy chyti uz neviem co by stym mohlo byt som zufaly auto nema ani staru baterku robilo mi to par raz aj cez leto ale tak ze spravilo raz a mesiac pokoj teraz to je v chladnejsom pocasi kazdy den uz neviem co by som mal stym spravit budem vdacny za kazduradu dakujem.
zabudol som ete aj gumicky na triskach som menil

obscure223 


 
Príspevky: 16
Registrovaný: 29 Nov 16, 14:11:44

Poslaťod janosik93 » 30 Nov 16, 13:05:42

palivové čerpadlo v nadrži? je OK? odporučil by som vymeniť .
ďalšia vec, nepiše chybu vačkoveho snimača?
Akumulator a štarter OK? kostriaci kabel medzi motorom a karoseriou ?
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod spiddy » 05 Jan 17, 22:07:40

to ze ti svieti mazanie to je normalne.maly sme podobny problem a myslim ze bol cely zamotany.nakoniec sme vymenili starter a auto startuje ako nikdy pred tim.
pokial viem starter ked nebude dost rychlo tocit tak riadaca jednotka nevida pokyn na vstrek paliva.takze aj nam raz auto startovalo pekne a neikedy aj par dni nestartovalo.po vimeneni startra je zatial vsetko zo startovanim ok.skus aj to.nam to pomohlo

spiddy 


 
Príspevky: 15
Registrovaný: 22 Okt 16, 20:35:04
Bydlisko: trebisov

Poslaťod simullko » 23 Jan 17, 16:41:21

ja som mal podobný problém a dal som ho de servisu. Servisák mi musel vymeniť štartér a od vtedy mi zatial v pohodke ide

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod rudvajs » 24 Jan 17, 15:37:50

Kolko vyjde taka oprava startera uz aj s novym starterom? Myslim starter plus praca.. Dnes rano som isiel nastartovat a neslo to dako, este, ze mam doma nahradne auto :/up Ale budem ho musiet ist dat pozriet do servisu ak ani zajtra nenastartuje. Dnes som rano nemal cas sa tym zapodievat, kedze som sa ponahlal do prace. Pytam sa preto kolko asi tak vyjde aby som vedel predbezne sumu, ja som este nemal problem so starterom az do dnesneho rana :-D

rudvajs 


 
Príspevky: 26
Registrovaný: 11 Dec 14, 9:13:35

Poslaťod Doloman » 25 Jan 17, 18:29:41

@rudvajs tak to si mal teda stastie, ze si mohol ist na druhom aute. neskusal si ho neskor nastartovat? na starter sa popytaj v autoservise, tam ti urcite poradia a ti to aj porobia.

Doloman 


 
Príspevky: 50
Registrovaný: 25 Jan 17, 18:02:05

Poslaťod janosik93 » 25 Jan 17, 19:37:08

taky činsky štarter okolo 100€ . v robote ich davame do poštárskych aut a bez problemov
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

PredchádzajúciĎalší

Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron