Prasklina

Poslaťod simullko » 10 Okt 17, 8:29:58

Jasné, ale to nie je zase taká dlhá doba, povedal by som, že je to optimálna doba menenia skla, čo sa týka čakania na samotné sklo, tak to si čakal dlho? Neviem, či si to písal,
ale asi nie. To by ma zaujímalo ;)

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod andys » 11 Okt 17, 17:21:36

menil v autoskle, kde som aj ja menil a tam som do 24 hodin mal sklo a dokonca aj vymenu, takze tie cakacie doby nie su v dnesnej dobe vobec take dlhe ako boli kedysi, ked si musel na samotne sklo cakat priklad aj niekolko dni a niekedy aj tyzden, dnes uz to maju riesene stylom, ze maju sklady a z tade nie je problem dostat sklo presne ake je potrebne ;)
rychlost je droga

andys 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 08 Apr 17, 10:38:40

Poslaťod rory » 12 Okt 17, 12:21:54

Ako je to s autosklami a s poistením? Počul som o tom, že autosklá majú nejaké svoje poistenie, čo sa týka poškodenia skla.
Ale viac o tom neviem ako to funguje a či sa oplatí do niečoho takého vôbec ísť, keď sa na to pozrieme z tej finančnej stránky ;-)

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod komar » 17 Okt 17, 11:19:46

rory píše:Ako je to s autosklami a s poistením? Počul som o tom, že autosklá majú nejaké svoje poistenie, čo sa týka poškodenia skla.
Ale viac o tom neviem ako to funguje a či sa oplatí do niečoho takého vôbec ísť, keď sa na to pozrieme z tej finančnej stránky ;-)


niektore maju, ako to funguje ako to je? Moj nazor je, ze je to lepsia moznost pre cloveka, pre poistenca ako v poistovni taketo veci riesit, pretoze to ked ides do poistovne riesit nejake poistenie celneho skla, tak vacsinou to neskonci len pri tomto poisteni, ale aj pri mnohych inych, ktore nebudu zrovna nejako cenovo vyhodne a najma nebudu vyhodne z pohladu toho, ked sa nieco stane a bude treba aby vei preplatili ;-)

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod carburo » 18 Okt 17, 10:14:16

Rory toto je otazka, ktora mne vrta v hlave uz nejaky mesiac, zacinam mat z praskliny obavy celkom, kedze vidim, citam, ze je to dost casty problem, ktory je celkom aj financne narocny, najma ked sa bavime, uz pri novsich autach a rad by som sa nejakym vydavkom, s ktorymi neratam vyhol ;)

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod simullko » 19 Okt 17, 12:33:42

andys píše:menil v autoskle, kde som aj ja menil a tam som do 24 hodin mal sklo a dokonca aj vymenu, takze tie cakacie doby nie su v dnesnej dobe vobec take dlhe ako boli kedysi, ked si musel na samotne sklo cakat priklad aj niekolko dni a niekedy aj tyzden, dnes uz to maju riesene stylom, ze maju sklady a z tade nie je problem dostat sklo presne ake je potrebne ;)


Aj ty si tam menil na základe čoho si sa rozhodol, keď si mal ten problém, že sa obrátiš na nich? To je super by som povedal, že tie čakačky nie sú také dlhé, predsa len furt sa niekam ponáhľame a nemôžeme si dovoliť čakať.

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod andys » 23 Okt 17, 9:41:52

simullko píše:Aj ty si tam menil na základe čoho si sa rozhodol, keď si mal ten problém, že sa obrátiš na nich? To je super by som povedal, že tie čakačky nie sú také dlhé, predsa len furt sa niekam ponáhľame a nemôžeme si dovoliť čakať.


na zaklade coho? mal som info od kamarata, ktory tam chodi, ked ma takyto problem, ked nieco taketo potrebuje vybavit, tak som dal na neho kedze uz ma nejake tie skusenosti a vie hlavne o com a co je potrebne predsa len to riesil uz niekolkokrt a ja dovtedy ani raz ;-)
rychlost je droga

andys 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 08 Apr 17, 10:38:40

Poslaťod simullko » 24 Okt 17, 8:58:22

Áno?
To je potom fajn, že si to mal takto od známeho, že si vedel ako to tam chodí a vedel ti poradiť. Tiež som mnohokrát bol tvrdohlavý nedal by som si nikdy poradiť ani náhodou ani v takýchto veciach a pozri. Treba si uvedomiť, že je rozdiel ísť do niečoho strmhlav bez skúseností, ako do niečoho s kľudným svedomím, keď vieš, že už niekto tiež to má za sebou ;-)

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod julibar » 25 Okt 17, 8:52:43

je to rozdiel, ale niekedy ak keby sme ani neuvazovali pretoze potrebujeme nieco silou mocou rychlo veci riesit a neuvedomujeme si, ci to, co robime je vhodne, ci to ma zmysel a hlavne ako to bude pre nas, co sa tyka ceny, ze ci aj po tejto stranke vyhodne

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod rory » 26 Okt 17, 8:05:48

Finančne je to vhodné riešenie taktiež? Myslím, či to nebude vychádzať cenovo viac to platenie ako keby sa to rieši cez poisťovňu alebo tak?
Neviem si to ani len predstaviť, jak sa to v praxi pohybuje tieto ceny :mm

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod carburo » 27 Okt 17, 15:48:29

rory píše:Finančne je to vhodné riešenie taktiež? Myslím, či to nebude vychádzať cenovo viac to platenie ako keby sa to rieši cez poisťovňu alebo tak?
Neviem si to ani len predstaviť, jak sa to v praxi pohybuje tieto ceny :mm


Ja mam v plane si vypytat, vyziadat viacere cenove ponuky, aby som vedel ako teda je to s tymi cenami, aby som nepreplatil nieco, co nemusim ;-)

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod julibar » 30 Okt 17, 9:20:37

ano je to financne lepsie ako cez poistovnu napriklad, je fajn si to porovnat urobit si obraz ohladne toho, mas na mysli ceny akoze za rok hej? co sa plati rocne poistenie tak myslim, ze za 20€ rocne sa da zohnat dobre poistenie, pri ktorom nejako sa nemas coho bat ;)

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod erno » 03 Nov 17, 10:14:36

julibar píše:ano je to financne lepsie ako cez poistovnu napriklad, je fajn si to porovnat urobit si obraz ohladne toho, mas na mysli ceny akoze za rok hej? co sa plati rocne poistenie tak myslim, ze za 20€ rocne sa da zohnat dobre poistenie, pri ktorom nejako sa nemas coho bat ;)


cena je toto prijatelna, povedal by som, ze pri takej cene je to fajn, ze ti vie poskytnut, to co potrebujes a pri probleme aj ti dat to, co vyzadujes, co je treba :mm
S poistovnou sa to tiez da riesit, len je to aj financne narocnejsie a aj tak maju problem ak ti maju nieco vobec vyplatit ;-)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod simullko » 06 Nov 17, 9:43:39

julibar píše:je to rozdiel, ale niekedy ak keby sme ani neuvazovali pretoze potrebujeme nieco silou mocou rychlo veci riesit a neuvedomujeme si, ci to, co robime je vhodne, ci to ma zmysel a hlavne ako to bude pre nas, co sa tyka ceny, ze ci aj po tejto stranke vyhodne


Je to možné, vtedy robíme unáhlené rozhodnutia a mnohokrát nie zrovna správne. Čo môže viesť k tomuto, takže asi máš pravdu :-D

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod babcan » 07 Nov 17, 9:46:11

Ma zmysel mat poistku uzavretu na cely rok, na sklo myslim?
Ci nie je vhodne to mat len na zimu, ked predsa len je to sklo vystavovane vacsim nastraham, je skor pravdepodobne, ze by ho nieco mohlo poskodit :opf?

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron