LPG - áno či nie?

Poslaťod rosemboom » 02 Aug 18, 15:06:29

jumero píše:tak dva hadam dat musia, to je zo zakona, nie? len to ma zaujimalo, ci niekedy nie je aj viac, ze jak to je, cize vyssiu asi nikto uz neposkytuje podla toho, co mi ty pises :shock:
cim dlhsia tym pre mna lepsie, to je mi naprosto jasne, ze to kym uplynie zaruka, to mne by sa uz aj peniaze z prestavby vratili spat

ano vsak o to ide, cim dlhsia tym lespie hlavne pre teba a je to isto aj take lakadlo pre novych zakaznikov

rosemboom 


 
Príspevky: 28
Registrovaný: 22 Feb 17, 14:55:17

Poslaťod erno » 07 Aug 18, 9:42:39

lakadlom to mozno je, ale je to vyhodne, predsa ten rok urobi velmi vela a za ten cas aspon si poriadne vieme vyskusat ako aj system funguje, aj ako je to s prehliadkami, co to obnasa ako so servisom a podobne zalezitosti, cize kym je zaruka tak uz v podstate budeme vediet mat prehlad ako co ako system ide, ci pracuje ako ma a pod

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod slavopstruh » 08 Aug 18, 13:42:53

matok píše:Presne tak, zalezi od toho aky system mas namontovany a kto ti ho montoval, nie je to vsade rovnake, to je logicke kedze kazdy ten system je iny. Mohol by si sa spytat desiatich ludi co maju lpg a podla toho aky system maju by ti kazdy mohol povedat inak. Toto su veci, ktore sa riesa uz potom ked si priamo v servise kde ti to budu montovat alebo teda vtedy ked sa tam na to budes informovat 8-)

ja by som napríklad toto vôbec neriešil, a je jedno kto ti ho namontuje, podľa mňa do staršieho auta sa to už neoplatí dávať. keď už LPG tak rovno kúpiť od výroby.

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

Poslaťod rabyr » 16 Aug 18, 9:31:59

preco rovno od vyroby? ked si kupim auto tak aspon si ja mozem dat do neho system aky chcem nie?
lebo momentalne nad tym uvazujem, je pravdou, ze som rozmyslal kupit uz s lpg, ale rozpraval som sa aj s mnohymi znamymi a ti ma od toho odhovorili

rabyr 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Registrovaný: 14 Feb 17, 13:30:46

Poslaťod dragman » 17 Aug 18, 12:56:44

rabyr píše:preco rovno od vyroby? ked si kupim auto tak aspon si ja mozem dat do neho system aky chcem nie?
lebo momentalne nad tym uvazujem, je pravdou, ze soma tom rozmyslal kupit uz s lpg, ale rozpraval som sa aj s mnohymi znamymi a ti ma od toho odhovorili

ono to je tak, sice si mozno nejake tie behacky usetris, no na druhej strane nevie, kto ho tam montoval, ci to je dobry system a jedno z druhym. rozhodne je lepsie, ked si taketo veci clovek robi sam a nie to uz kupi hotove

dragman 


 
Príspevky: 19
Registrovaný: 16 Mar 17, 23:44:51

Poslaťod dismol » 20 Aug 18, 11:16:15

Ušetrí si tým človek čas, že keď kúpi už auto s LPG, ale nemáš šancu potom zasiahnuť, pri výbere systému ani pri výbere servisu na montáž a to je podľa mňa problémom. Teda nemusí to byť, ale ja by som bol pokojnejší, že som si mohol aj systém aj servis vybrať sám. Tak ako som si aj vyberal, že vyberám podľa svojho uváženia podľa odporúčania a skúseností aj iných, že viem si urobiť svoj pohľad na vec ;)

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod erno » 21 Aug 18, 16:03:45

len co z toho, ze usetri cas ked moze mat potom problemy s tym systemom a cas bude musiet investovat do toho aby chodil s tym autom po servisoch? ja nehovorim, moze sa stat, aj ked sam si clovek da namontovat system do auta, ze to nebude dobre spravene, ale to uz je potom na inu debatu, ale aspon ako taky prehlad ma o tom, ze komu to do ruk zveril a co od toho vobec ocakava, ale jasne je to kazdeho vec akym smerom sa vyberie :o

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod rosemboom » 22 Aug 18, 15:44:00

erno píše:len co z toho, ze usetri cas ked moze mat potom problemy s tym systemom a cas bude musiet investovat do toho aby chodil s tym autom po servisoch? ja nehovorim, moze sa stat, aj ked sam si clovek da namontovat system do auta, ze to nebude dobre spravene, ale to uz je potom na inu debatu, ale aspon ako taky prehlad ma o tom, ze komu to do ruk zveril a co od toho vobec ocakava, ale jasne je to kazdeho vec akym smerom sa vyberie :o

tak ale to by bola vec reklamacie, nie?

rosemboom 


 
Príspevky: 28
Registrovaný: 22 Feb 17, 14:55:17

Poslaťod ivannko » 24 Aug 18, 7:38:42

vec reklamacie by to mohla byt to ano to s tym suhlasim
lenze aj tak potom je potrebne chodit castejsie do servisu az kym sa ten problem nevyriesi, preto suhlasim aj s tym, ze vyber servisu urobi mnoho a system tiez treba zvolit rozumne, aby bol spolahlivy, viem o com hovorim, aj ja mam prestavbu auta za sebou za mna zatial to bolo rozhodnutie za ktore som rad, lebo setri mi to nemale peniaze, posielam vam aj fotky aspon zopar aby ste videli, ze ake zmeny v mojom aute nastali :mrgreen:
moja manzelka ked prvykrat po prestavbe sadla do auta prva vec bola, co je tam navyse to hned spozornela, ze nejaka zmena nastala, ale pri jazde hovori, ze nezaregistrovala ziadnu zmenu a to je fajn :mrgreen: :mrgreen:
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod erno » 27 Aug 18, 12:07:47

reklamacie v takom pripade by bola riesenim, to ano, len aj ta reklamacia by nejaku dobu trvala, ze proste treba ten cas tam preto som pisal o tom, ze uz na zaciatku treba sa aj tomu servisu povenovat, vybrat ho starostlivo, aby si jazdil a netrapil sa potom nejakymi problemami
tak by to predsa malo byt, ci nie??

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod benzinak » 30 Aug 18, 8:06:00

Vidis co spravi jeden cudlik navyse, no pokial nenadava, ze to vela zere, tak je vyhrate. Najlepsie by bolo, ak by ziadne reklamacie byt nemuseli, no ak uz nejaka chyba nastane, mala by sa riesit co najskor, aby to na celu zavadu nemalo este negativnejsi vplyv

benzinak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 15 Mar 17, 19:11:05

Poslaťod ivannko » 30 Aug 18, 14:03:55

benzinak píše:Vidis co spravi jeden cudlik navyse, no pokial nenadava, ze to vela zere, tak je vyhrate. Najlepsie by bolo, ak by ziadne reklamacie byt nemuseli, no ak uz nejaka chyba nastane, mala by sa riesit co najskor, aby to na celu zavadu nemalo este negativnejsi vplyv


to hej ona takto zbada, ze nejake zmeny nastali, ale som rad, ze viac neriesi, ze je v pohode s mojim rozhodnutim
jo, ani ja nechcem dake reklamacie riesit preto som si dal namontovat system do Legasu aj spravit celu tu montaz, kedze su dovozcami LPG systemu, ktory som si do auta chcel dat tak mi to prisla ako najvhodnejsia volba, je pravda, ze ten system by mi namontovali, aj v nejakom inom servise, ale povazoval som toto za istotu :lol:
samozrejme, ze teraz uz vela veci zavisi odo mna aby som nejaku prehliadku, nejaky potrebny servis nezanedbal, aby potom sa nemuseli dake problemy riesit a uplne zbytocne :shock:
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod benzinak » 31 Aug 18, 19:25:00

Tak ale uz len do, ze su aj dovozcami toho systemu, podla mna vela dobreho znaci. Jasne to poznam, vela ludi si nieco kupi, no kedze sa o to nestaraju, tak to nemusi mat taku zivotnost ako sa od toho ocakava. Ale ak budes podla mna dodrziavat ich pokyny a odporucania, nebudes mat problem

benzinak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 15 Mar 17, 19:11:05

Poslaťod ivannko » 07 Sep 18, 14:00:53

benzinak píše:Tak ale uz len do, ze su aj dovozcami toho systemu, podla mna vela dobreho znaci. Jasne to poznam, vela ludi si nieco kupi, no kedze sa o to nestaraju, tak to nemusi mat taku zivotnost ako sa od toho ocakava. Ale ak budes podla mna dodrziavat ich pokyny a odporucania, nebudes mat problem


este to tak aby som sa o to nestaral, ked som uz do toho isiel, to by bolo k comu dobre? ale chapem asi na co narazas, je vela ludi, co si kupia aj auto a myslia si, ze sa on netreba starat, ze ma len sluzit, asi si toto myslel, co?
nie som taky, potrpim si na kvalitu, potrpim si na to aby som si stal za tymto rozhodnutim aj po rokoch, cize starat sa o to budem, viem, ze moja zena v tomto smere moc tomu staraniu neublizi, tak musim si to ja ustrazit :lol: :lol:
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod marian5 » 10 Sep 18, 10:53:17

povies mi, ktora tomu ublizi? U nas tiez, co sa tyka aut, tak to je moja robota, u nas to proste funguje tak, ze kazdy mame to svoje, nastastie ja doma dokopy nic riesit nemusim, nenarobim sa, ale za to udrzba a cistota aut, to je proste moja parketa :lol: :lol: :lol:
„Tá má pekné nohy“, povedal a hneď tú stoličku naložil do auta.“

marian5 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 08 Dec 14, 13:53:16

PredchádzajúciĎalší

Späť na Francúzske automobily - Peugeot, Citroen, Renault

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron