Prasklina

Poslaťod milkos » 24 Okt 18, 11:03:23

Majlan ved toto, ze dennodenne sa rozculim nad tolkymi vecami, ci doma, ci v praci, ci na ceste, ze som rad, ze toto uz je taka vec, co si myslim, ze by ma za ziadnych okolnosti nerozhodila. Ze by som proste ostal nad vecou :-D

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod erno » 25 Okt 18, 12:22:55

matok píše:Erno to je aj o praxi, aj o case aj o kvalite, tam je toho mnoho preco ja dnes by som uz sa nedal na to abysom si sam doma niekde na kolene menil sklo, da sa najst kopa videi ako to urobit, ale je to piplacka a preco ja by som sa s tym mal modrovat, ked mi to vedia urobit inde a rychlejsie a hlavne ja s tym nemam ziadne starosti, ze ja si zatial mozem ist po svojom :lol:


nehovorim, ved tiez ani ja by som do toho nesiel je to o mnohych veciach, akoze ak sa v dnesnej dobe najde niekto kto si to spravi doma a sam tak akoze budis, nech sa na to da, obdivujem to, ale to je akurat tak vsetko :opf?

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod vovalac » 26 Okt 18, 10:18:39

obdiv si to zaslúži, ale povedal by som, že skôr si to obdiv zaslúži, keď to všetko dobre dopadne, čo myslím, že je skôr rarita jak pravidlo a nechcem si predstaviť reakciu ak to je zle urobené a začne pršať a zatekať, by som asi zošedivel!

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod pilof » 29 Okt 18, 13:56:53

hlavne po daždi v noci a v aute natečené, to by bolo radosti, že?
Ale tak ja tiež sa niekedy snažím ušetriť len asi často šetríme práve na nesprávnych miestach a potom na to doplatíme :roll: Neraz sa mi to už stalo, tak sa snažím si na to trochu väčšie bacha dávať

pilof 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 25 Nov 15, 10:42:22

Poslaťod julibar » 31 Okt 18, 11:35:32

pilof píše:hlavne po daždi v noci a v aute natečené, to by bolo radosti, že?
Ale tak ja tiež sa niekedy snažím ušetriť len asi často šetríme práve na nesprávnych miestach a potom na to doplatíme :roll: Neraz sa mi to už stalo, tak sa snažím si na to trochu väčšie bacha dávať


hej a potom mozes to vybavovat od znovu, davat na novo menit sklo a susit cele auto potom, to neni rado sa s tym zahravat, clovek nevie co riskuje :shock:

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod pilof » 02 Nov 18, 11:04:44

to je pomaly aj na infarkt čosi také, človek si povie, že čo je to, že je to len auto, len to sú také zbytočné výdavky, keď toto všetko by sa udialo, že dovidenia. Jak keby sme niekedy nevedeli čo robiť s peniazmi, kde ich investovať a lepšie :opf?

pilof 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 25 Nov 15, 10:42:22

Poslaťod onoxis » 05 Nov 18, 9:27:47

pozrite sa, kazdy podla svojho uvazenia, mam suseda, co napriklad absolutne prasklinu neriesi, vobec ho netrapi, ze na celnom nieco ma, povedal mi naposledy, ked sme sa bavili, ze kym to drzi, ze bude jazdit, ze kde kedy kto jeho zastavi na tej starej haraburde :lol: ze to by uz policajti asi ani odvahu nemali ho ostavit, lebo by sa bali, ci sa potom este pohne :lol: :lol:

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod julibar » 07 Nov 18, 11:43:21

to je potom radost zit, ked takuto ma istotu, ze kto ho zastavi :-D :-D

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod milkos » 08 Nov 18, 12:09:05

Niektore auta asi menej zastavuju alebo co, alebo ma istotu, ze dodrziava aj rychlost, tak, ze nebudu mat nejako preco ho, aj ked vacsinou nahoda je podla mna dost zradna a je mozne, ze raz sa mu to stane najma ked to bude najmenej cakat.
Jak sa to hovori, to su tie murphyho zakony schvalnosti ci ako sa tomu hovori :-D :-D

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod carburo » 09 Nov 18, 11:57:10

Spoliehat sa na toto to je akoze fest napad to vam poviem, ja by som toto nedal, nemal by som odvahu na to, lebo nevies co sa kedy moze stat a nahodou predsa len zastavia a zbytocne utratene peniaze za pokutu.
Pritom kedze mam poistenie v Hornete, tak mi to vymenia za dobru cenu a rychlo, ze nemusim niekde cakat tyzdne na termin na opravu len a nemusim potom chodit s nervami, ci ma nahodou volakto niekde nezastavi a nebude riesit nejaku prasklinu :x

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod jozol » 12 Nov 18, 12:20:53

mozes mi zadefinovat, co myslis tym, ze dobra cena? lebo pod tym si asi kazdy predstavi cosi ine nemyslis??

jozol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 07 Jún 17, 13:02:57
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod carburo » 14 Nov 18, 11:27:16

Chapem, ze predstavy moze mat kazdy ine, tak oni maju vyhodne ponuky, ze aj ked by si menil sklo a plnil plnu sumu, tak ta to vyjde vyhodnejsie ako v nejakom servise alebo autorizaku.
Plus tam sa da urobit to, ze si das poistenie uz pri prasknutom skle kde ta vyjde vymena potom na 78€ :)

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod pilof » 19 Nov 18, 14:57:38

je to normálne, že si pod tým dobrá cena, každý predstaví čosi iné, ale keď sa povie dobrá cena, tak aspoň mám istotu, že to nebude full suma za výmenu, či? :/up :/up

pilof 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 25 Nov 15, 10:42:22

Poslaťod carburo » 20 Nov 18, 10:04:23

U niekoho je aj ta full cena mensia ako inde, tak som to skor myslel :) A hlavne mne ide aj o ten postranny servis. Kedze neznasam papierovacky, som rad ked ich niekto spravi za mna

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod rory » 21 Nov 18, 10:12:42

carburo píše:U niekoho je aj ta full cena mensia ako inde, tak som to skor myslel :) A hlavne mne ide aj o ten postranny servis. Kedze neznasam papierovacky, som rad ked ich niekto spravi za mna

Ale aj tá suma tých 78E nie je vôbec zlá. A keď si k tomu prirátaš to, že s tým v podstate nemáš žiadne starosti, tak si myslím, že ani nie je nad čím premýšľať

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron