Skoda Fabia 3, 1.0 55kW /1.2, 81kW - 2015 – LPG iba 12€?

Poslaťod renne23 » 28 Nov 18, 9:34:19

je to zvlasne ako clovek casom meni nazory, ako si uvedomi niektore veci, co? Najvacsia sranda je, ze kedysi by mi ani nenapadlo, ze bduem riesit, ze sa budem zamyslat nad tym kolko ma auto mesacne stoji, kolko prejazdim.
Hovoril som si, ze sak ked mam na auto, musim mat aj na to aby som ho dokazal zivit, ale naco zbytocne platit za nieco za co nemusim a kopu penazi??

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod filo999 » 28 Nov 18, 11:37:39

To mas preto, ze s vekom prichadza aj zodpovednost vies. Ked si zodpovedny sam za seba, zarabas si iba na seba tak ti to nenapadne ale ked uz potom pride rodina alebo co, treba peniaze na uplne ine veci a je taka moznost usetrit na veci, ktora je vacsinou jedna z najvacsich poloziek v rozpocte a ked si toto clovek uvedomi tak logicky nad tym zacne uvazovat
Nezalezi na tom, co sa stalo, ale na tom, co bude...

filo999 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 28 Okt 15, 10:30:12

Poslaťod komar » 30 Nov 18, 12:26:59

len pre mna je napriklad zaujimave to, ze neni vam tazko na zaciatku na prestavbu dat peniaze? Ved to sa bavime o stovkach eur, o tisicke pomaly nie?

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod renne23 » 06 Dec 18, 11:50:11

preco by mi to malo byt nejako luto, ked viem, kam tie peniaze idu a viem aj to, ze sa mi vratia? Ze sa niekde len tak nestratia?

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod robulo » 07 Dec 18, 9:27:09

komar ano pre niekoho toto mpoze byt problem, ze na zaciatku zainvestovat, ale ked mam tie peniaze, tak preco ich nedat do prestavby, to nie je toto vec, ze vcucne peniaze a uz ich v zivote neuvidis, ze sa mozes s nimi rozlucit, to proste je investicia, ktora sa ti vrati, priblizne za rok sa ti vrati to, co do prestavby das a potom uz len setris budu sa ti stale peniaze vracat

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod janosik93 » 10 Dec 18, 0:17:48

Ak by som si ja mam take plynove auto zabezpečiť , tak jedine sa original tovarenskym zariadenim. žiadne tie domontovane veci , kde si niesi istý pri oprave, kde je problem. napr vw ma dobre VW cady s LPG
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod julibar » 11 Dec 18, 11:25:15

je to uhol pohladu - ja zas som rad, ze som mal moznost si akoby vybrat aky system si do auta dam, aj kde si to dam urobit, ze namontovat, pride mi to lepsie ako napriklad kupit nejaku jazdenku a uz s LPG a nemas ani predstavu, ze kto to montoval, ako to je namontovane, ako bolo o system starane a podobne srandy

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod komar » 12 Dec 18, 15:47:36

len kde mas tu istotu, ze sa ti vratia? Ze sa nestane nieco, kym sa ti vratia??

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod krako » 17 Dec 18, 10:46:54

čo by sa akože malo stať?
podľa mňa sa nemá čo stať také, veď keby aj náhodou niečo, tak záruku od servisu na prestavbu máš, čiže to môžeš riešiť priamo so servisom ;) ale osobne som nemal nejako problém ani obavy, pretože vidím koľko v dnešnej dobe ľudí si dáva autá prestavať a keby sa peniaze nemali vrátiť tak myslím, že by do toho ľudia nešli, ale samozrejme, že veľa urobí aj kvalita montáže, preto ja som dlhšie aj servis vyberal a napokon mi prestavbu v legase robili 8-) lebo práve od nej veľa záleží, nielen od samotného systému

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod onoxis » 02 Jan 19, 8:33:48

je pravdou, ze sa najdu aj ludia, co maju problem s LPG, ale casto je problem v montazi v kvalite, ako je ta montaz urobena, lebo je to fakt, ze od toho mnoho zavisi ;)

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod baran44 » 04 Jan 19, 8:56:56

len ako ty vies aka je ta montaz? Ako servis prevedie spravi tieto veci?? To neni sanca odhadnut ci?

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

Poslaťod krako » 08 Jan 19, 8:48:27

baran44 píše:len ako ty vies aka je ta montaz? Ako servis prevedie spravi tieto veci?? To neni sanca odhadnut ci?


šak si nevyberaj servis, ktorý je na trhu len chvíľu, ale si vyber servis, ktorý sa montáži LPG venuje už nejaký ten piatok, roky, že vie čo je potrebné aj vybaviť, aj ako montáž správne urobiť aj ti bude vedieť poradiť ohľadne starostlivosti, nejakej tej údržby a podobné veci ;)

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod baran44 » 10 Jan 19, 9:40:05

ale tiez ako toto zistim? Ako dlho je daky servis na trhu, kolko prestavieb urobili a pod?? Plus este aj ked by som chcel hromadne schvalenie, tak este aj to musim zistovat, kde by mi to urobili v ktorom servise, aby nebol problem. No asi to celkom take jednoduche nebude jak som si povodne predsavoval :roll:

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

Poslaťod slavopstruh » 16 Jan 19, 11:28:03

to koľko prestavieb aký servis urobil to asi nezistíš, to zbytočne si komplikuješ život týmto, možno by ti stačilo pozrieť si dovozcov jednotlivých systémov a na základe toho sa rozhodnúť, pretože, keď je nejaký servis dovozcom systému, tak myslím, že majú ohľadne toho aj najviacej znalostí

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

Poslaťod michalisko » 16 Jan 19, 11:39:17

počtom asi nevyriešiš nič, treba si hlavne pozisťovať čo najviac o danom systéme. to je podľa mňa to najdôležitejšie.servis, ktorý pracuje s kvalitnými vecami si to môže dovoliť asi aj na základe toho, že dbá na svoje dobré meno a dobro zákazníkov
Za jeden život treba vystriedať aspoň 10 áut ale iba jednu ženu :D

michalisko 


 
Príspevky: 15
Registrovaný: 24 Máj 17, 12:47:24

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron