Prasklina

Poslaťod rasto7 » 05 Nov 19, 10:43:26

ludia su rozni a to plati aj pri tomto, mam znameho ktory narazil na celkom neprijemneho chlapika, ktoremu sa snazil dokazat, ze problem mu sposobil on svojim nakladom, len ten bol neprijemny, arogantny a ani za svet nechcel pripustit, ze nieco take by sa mohlo stat a pritom myslim, ze neni az taky problem uznat si chybu a riesit to cez pzpcku, ale tak niekedy proste narazis na takehoto cloveka
auto je len prechodny jav ako Japonci pasuju ocel

rasto7 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 09 Dec 14, 14:54:58

Poslaťod dismol » 06 Nov 19, 11:41:10

Aj to je dôvod prečo ja kukám dva kopce vpred a mám zvlášť poistenie, pretože s týmto sa stretnúť tak by som mal asi nervy :oops:

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod michau » 07 Nov 19, 15:39:13

ale to nielen ty, ze by si mal nervy, to myslim, ze by nepotesilo nikoho, predsa len dotahovat sa s niekym niekde na nejakej ceste to je k comu a duplom ked este sa mas s niekym hadat o tom, ze kto ma pravdu :shock:

michau 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 10 Aug 15, 16:13:01

Poslaťod milkos » 11 Nov 19, 10:58:08

Stat sa moze cokolvek, pri tomto sa neda odhadnut co a ako, niekedy je lepsie mat s ludmi viac menej pokoj, ze hladiet si len svojho vlastne. Predsa len problemy sa mozu objavit ani sa nenazdas a zase nechat si pokazit den niekym kto ma problem priznat si chybu, to radsej sa ani nepustat do nejakej slovnej prestrelky alebo do coho ;)

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod jumero » 12 Nov 19, 10:31:16

ale to neni len o tom, ze dotahovat sa, ale je za tym toho viacej, ked si ja spomeniem, ze som chcel opravnou sadou davat sklo do poriadku, tak mi je az smiesne, esteze som sa na to nedal :)

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod frontlo » 13 Nov 19, 10:40:51

caute tak ja tiez nie som z tych, co by sa natahovali niekde s niekym a mozno je to aj skoda, lebo by som tak usetril nejake tie peniaze, lenze kedze nie som z tych, tak by som bol rad, keby ste mi poradili, ze kde dat sklo urobit tak aby som necakal nejako dlho, ja dufam, ze bude stacit len jeho oprava, ze nebude nutne menit cele sklo, ale to tiez neviem od coho to zavisi, to su len take moje zbozne priania, ktore by som bol rad keby mi vysli :D

frontlo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 27 Apr 17, 9:46:50

Poslaťod rabyr » 14 Nov 19, 13:35:52

frontlo ci bude stacit oprava to podla mna len tak ty odhadnut nevies to ti povedia ti skusenejsi, co s tym robia, mozno bude stacit mozno nie, uvidis, co ti kde povedia, mozes ist aj do autorizovaneho servisu s tym napriklad, ale ja som bol opravovat sklo v hornete, viem, ze robia len to akoze opravy a vymeny, tak som mal istotu, ze to bude fajn urobene, tak som to tam dal spravit ;)

rabyr 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Registrovaný: 14 Feb 17, 13:30:46

Poslaťod frontlo » 18 Nov 19, 10:42:44

ved to, ze neviem to nejako odhadnut, ale tak dufat mozem nie?? :D

frontlo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 27 Apr 17, 9:46:50

Poslaťod krako » 22 Nov 19, 16:38:00

ale je to nejako tak, že do veľkosti mince by sa malo dať sklo opraviť ;)

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod idzor » 24 Nov 19, 10:55:49

ide len o to aká je veľká alebo aj ako je hlboká? koľko taká oprava vychádza?

idzor 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 19 Júl 17, 9:08:06
Bydlisko: Trnava

Poslaťod erno » 25 Nov 19, 9:18:36

hlbka nehovori vobec o nicom, prioritne ide o velkost praskliny, o to ci je to len nejaka bodka alebo ci je to nejaka rozsiahla pavucina, to by bol vacsi problem ;)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod rasto7 » 26 Nov 19, 10:20:29

velkost a tiez aj to, kde sa prasklina nachadza v akej vzdialenosti je od okraja, lebo uplne pri kraji to myslim, ze by si nenasiel nikoho, kto by ti to opravil, lebo tam je to take riziko, to potom fakt radsej sa oplati ist do vymeny celeho skla ;)
auto je len prechodny jav ako Japonci pasuju ocel

rasto7 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 09 Dec 14, 14:54:58

Poslaťod renne23 » 27 Nov 19, 10:21:18

frontlo poviem ti, ze najlepsie bude ked zajdes do autoskla a tam ti povedia, co bude najvhodnejsie urobit, ze ci ist do opravy, alebo vymeny a aj to, ze kolko by to priblizne malo stat, ale napriklad este co by som povedal, ze je vhodne, ak by si siel do vymeny, tak dat si potom na sklo urobit taku ochrannu vrstvu. Je to vlastne uprava povrchovych vlastnosti skla ;) A tam mas moznosti, ci chces vrstvu, ktora ochrani sklo pred odletujucimi kamienkami alebo taku, co odpudzuje dazd a sneh, podla mna to ma zmysel si este aj nieco taketo dat, ked je taka moznost :mrgreen:

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod majino » 29 Nov 19, 12:18:53

frontlo ja len dufam, ze uz to mas urobene, lebo uz je to nejaky cas, co si to sem pisal a teda teraz v zime by som to nejako ja neskusal, nepokusal, predsa len zima vie tiez problemy narobit ;)

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod majlan » 02 Dec 19, 11:08:05

majino dnes keďže aj sneží, tak musím povedať, že sa stotožňujem s tým, čo píšeš, najmä aj tlak na to sklo, keď sneh na to padá a tiež ak sa ot bude topiť, tak by aj voda niekde mohla presiaknuť, ak to je veľmi nejako hlboké alebo čo, takže ja by som to dal hneď urobiť a má pokoj :-D

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron