Prasklina

Poslaťod tibian » 15 Júl 21, 14:46:25

To máš pravdu, no podľa mňa nie pri každej praskline je hneď nutné si dať celé sklo vymeniť. Existujú aj všeliaké opravné sady na domáce použitie, takže si tým človek vie pomôcť aj sám a môže sa stať, že to tak vydrží veľmi dlho

tibian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 18 Aug 17, 12:24:07
Bydlisko: Slovenský Grob

Poslaťod erno » 16 Júl 21, 12:35:27

myslis, ze ak si kupis niekde v autokelly takuto sasu a polepis si tu prasklinu doma sam, ze ti pri prvom odfrknutom kamienku nepraskne? no tak tomu by som teda neveril a nechapem, ze sa najdu ludia, ktori si stoj co stoj proste chcu vsetko opravit sami, aj ked o tom nevedia nic a potom este aj cakaju, ze to bude ok a co to to este vydrzi

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod babcan » 17 Júl 21, 22:07:54

heh no ver tomu, ze taki experti proste existuju a ani by ich to nenapadlo hned poriesit poriadne tak, ako sa ma

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod erno » 18 Júl 21, 15:13:07

tiez tomu nechapem, ale tak no nad tym je sa zbytocne rozculovat sa. su veci, co si clovek proste vie opravit sam, no do niektorych by som sa nepustal. kedze nakoniec tak mozes ohrozit nie len seba a svoju rodinu, ale aj okolie. existuju rozne poistky a na jeviem, co kde ta v pripade skody potom oprava alebo cela vymena skla nevide nejak vela. tak neviem, naco riskovat

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod matok » 21 Júl 21, 14:16:08

Jasne, ze su a ja som taku uz vyuzil. Mam poistenie Hornet Assist, tam fakt ako platim malu sumu rocne, no nemam v pripade opravy alebo celej vymeny skla ziadny problem. Ludia sa tam chovaju ku klientom privetivo , vsetko ide lahko a rychlo , co ti tiez vela napovie o dobrej povesti firmy. Proste som rad, ze som si nieco take zaobstaral
Naposledy upravil matok dňa 26 Júl 21, 21:12:32, celkovo upravené 1

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod tibian » 23 Júl 21, 14:02:46

Čo to prosím ťa znamená neplatím veľa. Koľko platíš mesačne alebo ročne teda?

tibian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 18 Aug 17, 12:24:07
Bydlisko: Slovenský Grob

Poslaťod matok » 25 Júl 21, 13:26:36

Ak nemas poskodene sklo, tam je rocna sadzba 19€, tak to vyslo aj mne. Vsetko to ale samozrejme zalezi od toho ake sklo mas. Da sa u nich vsak uzatvorit poistenie aj na uz poskodene sklo, no tam je ta sadzba trochu vyssia, no aj tak sa to podla mna oplati. Ja som dost na cestach a stat sa moze vselico, tak je fajn ak si pripadne neprijemnosti vie clovek ulahcit
Naposledy upravil matok dňa 26 Júl 21, 21:12:11, celkovo upravené 1

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod tibian » 26 Júl 21, 20:59:35

To vôbec neznie zle. Ako a ak sa dá poistiť aj poškodené sklo, tak ako to som popravde celkom prekvapený, keďže som si myslel, že niečo také sa teda vôbec nedá. Treba aj niekam ísť, alebo sa to dá uzatvoriť nejakosi aj cez internet

tibian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 18 Aug 17, 12:24:07
Bydlisko: Slovenský Grob

Poslaťod matok » 27 Júl 21, 21:10:29

Hej hej vsetko si to vies spravit cez ich stranku a nie je to vobec tazke. Po par klikoch mas poistenie hotove. Noo vidis to aj take vychytavky tam maju, proste mozes si poistit aj take sklo co je super, bo pomaly na kazdom sa nieco aj ked len male najde

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod tibian » 23 Aug 21, 14:28:02

Ti poviem, že som si to pozrel a aj spravil poistku. A dobre som spravil, lebo asi týždeň aj niečo na to sa mi prihodila taká vec, že som išiel za kamiónom no a just mi vystretil kamienok do čelného a prasklina bola na svete. Si vravím, že to bolo šťastie v nešťastí, že som to takto vychytal.

tibian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 18 Aug 17, 12:24:07
Bydlisko: Slovenský Grob

Poslaťod erno » 25 Aug 21, 9:38:58

ty si moj clovek. toto je podla mna lepsie riesenie, uzatvorit poistku a nechat opravu na firmu. a nie kupovat tie kadejake sady na opravu domov. by ma zaujimalo, aka je pri tom uspesnost opravy, ze kolkym ludom sa to ozaj podarilo spravit tak, ze mohli bez problemov jazdit dalej s takym sklom. predsa, ked si to da clovek spravit do servisu, tam s tym robia chlapi, co uz maju co to odrobene a vedia ako na to.

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod tibian » 26 Aug 21, 12:43:18

Od začiatku zastávam tiež tento názor. Nebudem sa ja rýpať do niečoho takého ako je čelné sklo. Keby som to ešte viacej náhodou dovrzal ako to už bolo. Neviem, čo by som robil. Takto je to jednoduchšie podľa mňa vyriešiť. Tá poistka nie je len na tú jednu udalosť ale platí potom aj celé obdobie, na ktoré sa uzatvorila. Čo by som dal za tú sadu na opravu, tak to ma vyjde aj platenie poistky plus mínus. A vieš ako, radšej mať a nepotrebovať ako naopak. Viď aj môj príklad.

tibian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 18 Aug 17, 12:24:07
Bydlisko: Slovenský Grob

Poslaťod blazon111 » 27 Aug 21, 10:57:50

tu sadu som kupil a aj som to skusal robit. islo to celkom fajn. ale co cert nechcel, tak jeden pukanec od kamienka som opravil a o par tyzdnov sa mi podarilo schytat dalsich par. to bolo po zime, ked este neboli posypove kamienky odpratane, isiel som za tahacom a tak to aj dopadlo. odvtedy sa uz na ziadne auta netisnem a nechavam si odstup aj ked asi az moc velky, ale teraz radsej takto chodim. to som sa uz ale nepokusal opravovat sam.

blazon111 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 07 Mar 17, 15:09:05

Poslaťod matok » 03 Sep 21, 12:02:52

Vidis to je presne to, preco ja hovorim, ze sa do toho neoplati pustat. Prosto je vyhodnejsie, ked si spravis poistku a potom das auto do servisu. Takto som si dal spravit Hornet Assist a mam vybavene. Chapem, ze si to chcel spravit sam, ze vsak to nic nie je. Ale sam vidis, ako to dopadlo. Ta to neminulo.

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod blazon111 » 16 Sep 21, 13:53:35

tak ja som mal aj snahu, ale vidis. ma to proste neminulo. asi to tak malo byt, moja zena to tak zakazdym povie, ze co sa ma stat sa stane. co je to za sluzbu? tipujem teda, ze nejake poistenie, ale ake konkretne? mne to menili vtedy v servise a normalne som to musel cele zacvakat.

blazon111 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 07 Mar 17, 15:09:05

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron