vase prace

Poslaťod JTDchip » 15 Feb 11, 16:55:33

Zajimalo by me co delate za praci kkluci,jak jste spokojeni jak s platem tak s urovni zamestnani jestli treba nedelate neco podradne kvuli krizi jako ja atd vse co k tomu muzete rict.Docela nutne si uz potrebuju najit novou praci nejlepe v oboru automobiloveho prumyslu(primaci technik,prodejce vozu atd),ale v mem kraji neni sance takze sem asi nucen se prestehovat coz se mi zrovna 2x nechce:(

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Breznew18 » 15 Feb 11, 18:22:55

no z pracou to je tazko podla mna ked chces zarobit a aj usetrit tak jedine do zahranicia. na slovensku alebo v cechah ak nemas poriadne stastie alebo dobru znamost je to blbe
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod JTDchip » 15 Feb 11, 20:38:31

jo prave mel sem svoje plany,ze vydrzim 2 roky ve firme na pdoradne pozici a vymakam si nejaky penize,protoze to bylo dobry byl sem produktivni,ale ted se to posralo totalne a
a delat hnupa na 3 smeny uz nebudu. V zahranici uz ta situace neni ruzova. Pres agentury nabizeji plat max 150-250 kc na hodinu coz je hodne malo

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Breznew18 » 15 Feb 11, 22:16:10

ja mam 2,45 eur na hodinu to taky neni nic moc :D
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod autickar21 » 16 Feb 11, 0:13:54

najskor satu ujednote ci v hrubom alebo cistom. Ale myslim si ze plati pravidlo, bez konexii, nie su ani pozicie a peniaze... Robil som aj v nemecku, ale kludne tie peniaze ozeliem. Doma je lepsie byt ako mat peniaze na ucte a zo zivota velke H.

autickar21 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 620
Registrovaný: 16 Jún 10, 15:22:18
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod Breznew18 » 16 Feb 11, 7:07:40

dilema mat peniaze a premrhat zivot alebo mat malo penazi a zit z mesiaca na mesiac :P
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod janosik93 » 16 Feb 11, 8:45:06

Mňa napríklad platia za ničenie výrobkov . :grr Platovo na túto lokalitu kde pracujem som v celku dobre na tom, lenže cestovanie ma mesačne stojí niečo okolo 250€. Čiže v konečnom dôsledku či chcem či nie, musím si niečo privyrobiť aj doma. Manželka je na materskej tak nám nič neostáva. Ale robím to rád :-)
výšku platu nechcem uvádzať...
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod JTDchip » 16 Feb 11, 17:36:56

Nejhorsi je,ze ja se delim o plat na smene s kolegou a kdyz on nedela mam automaticky klidne polovicni plat. Predtim sem mel kolegu co byl min o 40% produktivnejsi a ted mam debila co je neskutecny cholerik,epileptik, chlasta a sere na praci a vedeni to neresi i pres me neustale pripominky.Vcera sem kvuli nemu vydelal 450 kc hrubeho a jeste dostal zjeba za nedokoncenou praci.Pruser je v tom,ze neni kam utect prace proste neni

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod barborka » 16 Feb 11, 17:47:28

hmm no tak neviem ja na papieri mam pisane tiez 3,80 v cistom ale v zmluve je kauzula kde je pisae nieco o tom ze plat sa moze hybat podla istych okolnosti cize v reali mam asi tka cca 2,5 eura a to nie je nic moc na to co robim lebo sam viem ako je oceneny final vyrobok co robim.Pracoval som aj v IT bol som tam nieco cez tri roky bolo to super platovo som sa mal super ale odisiel som pre iste okolnosti,momentalne riesim navrat no nie je to take jednoduche ako sa zdalo,ale ako bolo spominane peniaze nie su vsetko ved som bol tri mesiace prec a doma som bol dva tyzden max. cize su som po troch rokoch mal vazne problem rozpravat aj slovensky a to myslim vazne ved som slovencinu skoro ani nepocul.teraz som treti rok doma som spokojny ale z peniazmi by to mohlo byt lepsie sakra :evil:
VW BORA VARIANT 1,9 TDI PD 85 Kw AJM 6 kvalt
PONUKAM ZVARANIE TIG (zelezo,nerez ) viac PM
hľadám prácu ako zvárač TIG,MIG,MMA kontakt email :)
Momentalne sice pracujem ale lepsiej ponuke neodolam :p

barborka 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: 20 Jún 10, 10:33:46
Bydlisko: Prešov okolie

Poslaťod JTDchip » 16 Feb 11, 19:33:23

barborka píše:hmm no tak neviem ja na papieri mam pisane tiez 3,80 v cistom ale v zmluve je kauzula kde je pisae nieco o tom ze plat sa moze hybat podla istych okolnosti cize v reali mam asi tka cca 2,5 eura a to nie je nic moc na to co robim lebo sam viem ako je oceneny final vyrobok co robim.Pracoval som aj v IT bol som tam nieco cez tri roky bolo to super platovo som sa mal super ale odisiel som pre iste okolnosti,momentalne riesim navrat no nie je to take jednoduche ako sa zdalo,ale ako bolo spominane peniaze nie su vsetko ved som bol tri mesiace prec a doma som bol dva tyzden max. cize su som po troch rokoch mal vazne problem rozpravat aj slovensky a to myslim vazne ved som slovencinu skoro ani nepocul.teraz som treti rok doma som spokojny ale z peniazmi by to mohlo byt lepsie sakra :evil:

Teda to je masakr to nevim jak se uzivite:(. Ja mel fakt pekny penize na ten nas blbej Zlinskej kraj,ale ted sem sel s platem min o 6 tis cisteho dolu behem jednoho mesice.Vyhoda je ze nemusim dojizdet a dojdu do prace pesky. Nevyhoda je,ze sem neskutecne vystresovany co bude pristi den,3 smenny provoz, hluk,spinave prostredi atd.Priplatky nejsou zadne za nic pry to uz je obzaseno ve mzde ktera se odoviji od odpracovane prace. A kdyz chci neco malo vydelat musim proste dlat za 2,protoze ten kolega co tam je 7 mesicu je naprosto neschopny a vse jen kurvi a ja v zaveru platim skody

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod barborka » 16 Feb 11, 20:32:13

no ved prave preto tento dvovod by som chcel zmenit pracu lebo ti nasi hajzlici sefovia sa len nabaluju a nabaluju,nadcasove hodiny,nocne cestovne neprepalca nic ,zo zaciatku ked som tam zaal pracovat tak to bolo super ale teraznepocujem nic ine stale je kriza a kriza.Jedina dobra vec je na tych podnikateoch ze maju strasne vela tzv."kamosov" co ked su spolu su ako keby bratia ale ak ich stretnes bez nich tak jeden na druheho kida ako sa len da.nam stale hovoria o krize a pred kamosmi sa chvalia ved nasa firma krizu ani velmi nevnimala lebo mame stale dost prace cize je to na nic.Keby som mal inu pracu tu u nas tak by som to vzal ale asi budem musiet znova niekam vycestovat aby som zarobil viac :evil:
VW BORA VARIANT 1,9 TDI PD 85 Kw AJM 6 kvalt
PONUKAM ZVARANIE TIG (zelezo,nerez ) viac PM
hľadám prácu ako zvárač TIG,MIG,MMA kontakt email :)
Momentalne sice pracujem ale lepsiej ponuke neodolam :p

barborka 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: 20 Jún 10, 10:33:46
Bydlisko: Prešov okolie

Poslaťod JTDchip » 16 Feb 11, 20:57:49

Me jde o to,ze kdyz uz malo penez tak mit 1 smenny provoz a bez stresu(teda v ramci moznosti). Ted se opravdu do prace bojim chodit. Driv sem byl stastny delal sem s kolegou co s radosti makal stejne jako ja a jeste to je kamos,ale to uz je pryc. Uz nas k sobe nedaji:(.Problem je ze nemam vpodstate zadnou praxi takze me vsechny firmy ignoruji. Rikal sem si,ze v Praze bych si praci urcite nasel,ale uz tomu tak moc neverim...

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Breznew18 » 17 Feb 11, 7:37:16

ja tiez uvazujem nad odchodom do zahranicia
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod janosik93 » 17 Feb 11, 8:58:32

už je len jeden problém. Ani v zahraničí to už nieje ružové.
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Breznew18 » 17 Feb 11, 10:09:12

nieje ale napriek tomu stale lepsie ako u nas
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Ďalší

Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron